W medycynie estetycznej dużym zainteresowaniem cieszy się modelowanie sylwetki. Kraków przyciąga wiele osób do powstałych klinik. Jednym z miejsc zasługujących na uwagę jest nowo otwarta.

Czym jest i jak działa Body Press?

Body Press jest idealnym urządzeniem do modelowania sylwetki. Eksperci z Krakowa w http://drpabianczyk.pl , rekomendują zastosowanie w przypadku zatrzymania wody w organizmie oraz wystąpienia cellulitu. Jest to specjalnie zaprojektowany kombinezon, który w trakcie trwania zabiegu modelowania sylwetki wypełnia się powietrzem. Lekarze z klinik w Krakowie zapewniają, iż wszystkie części kombinezonu zostały stworzone tak, by z łatwością dopasować się do każdego użytkownika.

Jest to podstawowy przyrząd każdego kosmetologa i powinien znaleźć się w każdym nowoczesnym gabinecie kosmetycznym, nie tylko w większych miastach, np. Krakowie, Poznaniu, czy Warszawie. Body Press posiada 14 programów, które pozwalają na wykonywanie 3 różnych rodzajów masażu, które pomagają w modelowaniu sylwetki. Pacjentki gabinetów w Krakowie są zachwycone efektami zabiegu. Dzięki niemu obniżeniu ulega poziom retencji wody, przywracany jest odpowiedni metabolizm, a ponadto pobudza układ krążenia, oraz limfatyczny.

Modelowanie sylwetki w Krakowie stało się bardzo popularne wśródkobiet.
Modelowanie sylwetki w Krakowie stało się bardzo popularne.

Dodatkowymi atutami są: obniżenie napięcia mięśni, poprawa wydalania produktów przemiany materii, zwiększenie spalania tłuszczu. Urządzenie staje się coraz bardziej powszechne i polecane przez ekspertów, oraz osoby, które uzyskały doskonałą sylwetkę, dzięki jego zastosowaniu.