Atrakcje, które nie przyszłyby Ci do głowy

Szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu? Jesteś otwarty na nowości i wyzwania? Oto pomysły na nietypowe spędzanie wolnego czasu.

Buggykiting

Buggykiting to rodzaj sportu, który daje możliwość żeglowania po lądzie. Polega on na poruszaniu się po piasku, czy lądzie za pomocą wózka – „buggy”, który połączony jest z latawcem. Sport ten pozwala mieć uczucie latania, pomimo nieodrywania się od ziemi.

Wyjazd Adventure

To wyjazdy organizowane przez profesjonalne biura podróży, które zakładają nietypowe miejsca docelowe. Z wyjazdami Adventure (z angielskiego przygoda) można wspinać się na szczyty niedostępnych gór, zwiedzać kratery wygasłych wulkanów czy podróżować przez puszczę amazońską. To wyprawy, których motywem przewodnim jest przygoda.

Dark restaurant

To wspaniała opcja, dla osób które lubią doświadczać nowych rzeczy wszystkimi zmysłami. Jeśli macie trochę wolnego czasu, warto wybrać się do restauracji, w której nie widzicie co zamawiacie, ani co zostaje Wam podane. Natomiast możecie poznawać potrawy za pomocą węchu, smaku i dotyku – ciekawa i kusząca forma rozrywki i wypoczynku.