Rejsy statkiem, choć dopiero od kilku lat są popularne wśród polskich wczasowiczów, przestały być według naszego społeczeństwa zarezerwowane jedynie dla elit. Dziś nie tylko możemy pozwolić sobie na luksusowe wczasy, ale stawiamy także coraz wyższe wymagania. Na szczęście organizatorzy podrozeirejsy.pl doskonale wiedzą jak im sprostać na pokładzie rejsu MSC. Na statku podczas każdy znajdzie miejsce idealne dla siebie.

Kotwica rejsu MSC w wodzie
Kotwica rejsu MSC

Rejsy MSC dla osób starszych

Jesień życia powinna być najpiękniejszym i najbardziej sielankowym momentem w życiu. Seniorzy chętnie podróżują, ale niechętnie spędzają swój urlop w hałasie i przepychu. Podczas rejsu msc z pewnością będą jednak mogli skorzystać ze strefy wyciszonej, gdzie w spokoju:

  • pogrążą się w ulubionej lekturze
  • skupią na życiowej refleksji
  • będą podziwiać niezapomniane, egzotyczne widoki.
Starszy mężczyzna odpoczywający przy morzu z książką
Starszy mężczyzna odpoczywający przy morzu

Rejsy również dla rodzin z dziećmi

Doskonale wiemy, że rodziny z małymi dziećmi wysoko stawiają poprzeczkę organizatorom wczasów. Na szczęście również w tym zakresie współczesne linie żeglugowe nas nie zawodzą. Na pokładach ogromnych wycieczkowców najmłodsi nie tylko zapomną się w sielankowej zabawie, ale pozostaną pod stałą opieką wykwalifikowanych opiekunów, podczas gdy ich rodzice będą mogli zająć się swoimi wczasowymi potrzebami. Dodatkowo spędzając czas z naszymi pociechami możemy czuć się bezpiecznie, nie martwiąc się o zagrożenia takie jak np. wybuchy wulkanów, o których więcej możemy dowiedzieć się ze strony http://rcb.gov.pl/wulkany-w-europie/ .

Rodzina z dziećmi podziwiająca widoki morza
Rodzina z dziećmi na tle morza

Jak widać rejsy statkiem dedykowane są każdemu kto marzy o przygodzie swojego życia. Wysokie standardy życia, zwiedzanie lokalnych zabytków, doskonałe zaplecze gastronomiczne i fachowa obsługa sprawią, że przez kilka dni zapomnicie o czekającej na Was rzeczywistości.